© Henk Schrik / © pictures: Henk Schrik
[Rowing bits: Agenda]

AGENDA 2002 (deels nog in bewerking)


Zie ook onder meer het wedstrijdnummer van 'Roeien' voor nadere details over de meeste hierna genoemde evenementen.

Nationale wedstrijden (2km)

zo 7 apr. 2002 Varsity, Houten (KNSRB)
za/zo 20/21 apr. 2002 Randstad Regatta, Amsterdam (De Hoop, ZHRB)
za/zo 4/5 mei 2002 Martini Regatta, Harkstede, Groningen (GRB, Gyas)
za/zo 18/19 mei 2002 ARB - Okeanos lustrumwedstrijden Bosbaan, Amsterdam
za/zo 1/2 juni 2002 Hollandia Roeiwedstrijden, Bosbaan, Amsterdam (Hollandia)+ Nationale kampioenschappen
za/zo 16/17 juni 2002 ZRB, Zuidelijke Roeibond, Hilvarenbeek, Tilburg
za/zo 29/30 juni 2002 NSRF-slotwedstrijden / NSK, / Phocas [Bosbaan, Amsterdam]

TOP


Nederlandse wedstrijden: overige

za/zo 2/3 mrt. 2002 PE-Winterwedstrijden, Delft (Proteus-Eretes)
za/zo 16/17 mrt. 2002 Heineken Roeivierkamp, Amsterdam (Nereus)
zo 24 mrt. 2002 Head of the River, Amsterdam (ARB/WillemIII)
za 6 apr. 2002 Twee-Head, Amsterdam (De Hoop)
za 6 apr. 2002 Jeugdhead, Amsterdam (De Hoop)
zo 7 apr. 2002 Skifhead, Amsterdam (De Hoop)
za 13 apr. 2002   Skoll Cup, Amsterdam (Skoll) afgelast, Bosbaan werkzaamheden
za 13 apr. 2002   Batavierenrace, Bodegraven-Alphen (RV Gouda)
za 19 apr. 2002   Wedstrijden voor de jeugd, Amsterdam (De Amstel)
za 20 april 2002   6e Carpit Noctem (Nereus)
zo 21 apr. 2002 Akersloot-Alkmaar, Alkmaar (Alkmaarsche) (junioren/Senioren)
zo 27 april 2002   Rottebokaal, Rotterdam (Skadi)
zo 27 april 2002   27e SNS Regatta Arkel-rond (Gorinchem)
vr/za 10/11 mei 2002   11 steden roeien, Leeuwarden (Wetterwille)
zo 12 mei 2002   Jeugdwedstrijden, Naarden
za 18 mei 2002 Pinkster skif-wedstrijden voor jeugd en senioren, Delfzijl (Neptunus)
za/zo 18/19 mei 2002 Proteus Eretes in 't Lang, Delft (Proteus)
wo 22 mei 2002   Ringvaart Regatta, Leiden-Delft (100km) (Laga)
za 25 mei 2002   23e Okeanos Cpmpetitite toernooi, Bosbaan, Amsterdam
za 25 mei 2002 Jeugdwedstrijden, Hilversum (Cornelis Tromp)
za 1 juni 2002   Fortis Maasregatta, Maastricht (Saurus)
zo 2 juni 2002   Asopos de Vliet Driekamp, Leiden (Asopos)
zo 9 juni 2002   Dommel regatta, Den Bosch (RV. Den Hertog)
zo 16 juni 2002   Galgewater jeugdwedstrijden, Leiden (Die Leythe)
zo 16 juni 2002   10e Head of the Rijn (Argo-Wageningen)
za 22 juni 2002   Turfschippersregatta, Breda (Rv.Breda)
za 22 juni 2002   Orca Bedrijfsachtenregatta, / Orca Competitie Slotwedstrijden, Bosbaan, Amsterdam
zo 23 juni 2002   Nationale Regiofinale, Bosbaan, Amsterdam
zo 23 juni 2002   Zwarte Water Regatta, Zwolle (Zwolsche)
za 29 juni 2002   Midzomer Vechtrace, Weesp (Weesp)
zo 23 juni 2002   Amphitrite Jopenrace, Haarlem (Rv. Amphitrite)
zo 8 sept. 2002   IJsselregatta, Deventer (Daventria)
zo 8 sept. 2002 Cottwich-Almelo regatta, Almelo (TRV Amycus)
zo 8 sept. 2002   Behendigheidswedstrijden jeugd, Uithoorn (Michiel de Ruyter)
zo 15 sept. 2002   Jeugd/Junioren wedstrijden De Where (Purmerend)
za 21 sept. 2002   Universiteits Regatta, Delft (Proteus)
zo 22 sept. 2002   Najaarswedstrijd (junioren), Eindhoven (Beatrix)
za 28 sept. 2002   Eemhead, Baarn-Amersfoort (Rv. Hemus)
za/zo 5/6 okt. 2002   Nachtwedstrijd (Willem III)
za 5 okt. 2002   Internationale Veteranenwedstrijden, Amsterdam (De Hoop)
za 5 okt. 2002   Jeugd najaarswedstrijden, Amsterdam (De Amstel)
za 12 okt. 2002 Vechtrace, Hardenberg (RV Salland)
za 12 okt. 2002   Weesper Molen Roeiwedstrijden, Weesp (Weesp) (Jeugd)
zo 13 okt. 2002   Abcoude-Amsterdam, Amsterdam (Comité v. Wherrywedstrijden)
zo 13 okt. 2002   Amstel-Drecht Regatta, Uithoorn, (M. de Ruyter)
zo 20 okt. 2002 Twentekanaal wedstrijden, Hengelo (RV. Tubantia)
za 19 okt. 2002 Tromp Boat Races, Hilversum (Cornelis Tromp)
za 19 okt. 2002   Jeugdestafette, Amsterdam (Willem III)
za/zo 19/20 okt. 2002   Theta Herfst regatta, Eindhovens kanaal, Eindhoven
zo 3 nov. 2002 Novembervieren, Amsterdam (De Hoop)
za 9 nov. 2002   20e najaarswedstrijden om de Lingebokaal, Leerdam
za 9 nov. 2002 Asopos najaarswedstrijden, Bosbaan Amsterdam
za/zo 16/17 nov. 2002
Paul Veenemans Prijs, Pontos, Lelystad
zo 17 nov. 2002   13e Suikerrace, Roosendaal
zo 24 nov. 2002 Hel van het Noorden, Groningen (Aegir)
za 7 dec. 2002 Ned. Kampioenschap Indoor roeien, Amsterdam (Nereus, KNRB)
za 11 jan. 2003   Jeugd ergometerwedstrijden, Uithoorn (Michiel de Ruyter)
zo 19 jan. 2003   Amstel Ergo Head, Amsterdam (De Amstel)

TOP


International Racing

so 9 March 2002   Women's Head of the River, London, Great Britain
so 23 March 2002   Head of the River, London, Great Britain
fri 29 March 2002   Thames World Sculling Challenge, London, Great Britain
sat 30 March 2002   Boatrace Oxfor-Cambridge, Thames, London, Great Britain
fri/so 13-14 April 2002   International regatta, Piediluco, Italy (Memorial d'Aloja)
sa/su 4/5 May 2002 Rowing classics Cologne, Keulen, Germany
sa/so 11/12 May 2002 International Juniors Regatta, Munich, Germany
sa/so 11/12 May 2002 International Belgian Championships, Gent (KRSG-Gent)
sa/so 18/19 May 2002 Internationale Wedau-regatta, Duisburg, Germany
sa/so 19/20 May 2002   Internationale Junioren Regatta, Brno
sa/so 25/26 May 2002 International Juniors Regatta, Cologne, Germany
sa/so 25/26 May 2002 International Regatta, Kopenhagen, Denmark
sa/so 9/10 June 2002 International Juniors Regatta, Hamburg, Germany
sa/so 8/9 June 2002 International Regatta, Ratzeburg, Germany
fri/so 14/16 June 2002 World Cup Rowing, Hazewinkel, Belgium
sa/so 22/23 June 2002 Henley - women - , Great Britain
sa/so 21/23 June 2002   Euro-masters, internationale veteranen wedstrijd, Köln, Cologne, Germany
tues 3/7 - su 7/7 2002 Royal Henley Regatta, Henley, Great Britain
fri/su 12-14 July 2002 World Cup Rowing, Lucerne, Switserland
thu/su 25-28 July 2002 World under 23, Genua, Italy (Nations Cup)
sa/su 1/2 August 2002 Coupe de la Jeunesse, Portugal
fri/su 1-3 August 2002
World cup rowing, Munich, Germany
sa/su 3-4 August 2002
Coupe de la Jeunesse, Montemor-o-Velho, Portugal
tue/su 6-10 August 2002 1
2
Worldchampionships Juniors, Trakai, Lithuania
8 August 2002
Royal Canadian Henley, Henley, Canada
su 16 August 2002
International Commonwealth Regatta, Nottingham, Great Britain (FISU)
tue/su 22-24 August 2002
International Student Championships, Nottingham, Great Britain (FISU)
fri/su 5-8 september 2002
FISA Masters, Racice, Chech Republic
tue/su 15-22 September 2002 esp
fisa
Worldchampionships Seniors, Sevilla, Spain
sa/su 19/20 october 2002   Head of the Charles, Boston, USA

TOP

Racing calendars in other countries

Belgium FISA 2002
France Germany Great Britain
Great Britain II Ireland Italy
Netherlands Sweden Switzerland

TOP


Year 2003: International Racing




25/26 April 2003 World Cup Rowing, Princeton, USA
9 May 2003 World Cup Rowing, ???????, ?????????
fri/su 13-15 June 2003 World Cup Rowing, Vienna, Austria
fri/sun 27-29 June 2003 World Cup Rowing, Munich, Germany
fri/sun 11-13 July 2003 World Cup Rowing, Lucerne, Switzerland,
thu/sun 5-9 August 2003 World Junior Rowing Championships, Schinias, Greece
su/sun 31/8 - 7/9 2003 World Rowing Championships, Milan, Italy
sat/sun September 2003 FISA World Masters regatta, Vichy, France

TOP


Year 2004: International Racing




23/24 April 2004 World Cup Rowing, Princeton, USA
fri/su 11-13 June 2004 World Cup Rowing, ???????, ????????
fri/sun 25-27 June 2004 World Cup Rowing, Munich, Germany
fri/sun 9-11 July 2003 World Cup Rowing, Lucerne, Switzerland,
thu/sun 25/7 - 1/8 2004 World Junior Rowing Championships and non-Olympic senior Championships, Barcelona, Spain
sun/sun 15/8 - 22/8 2004 Olympic Games, Athens, Greece

TOP


beeldmerk Laatst gewijzigd: